Bina cam filmi

Bahçeşehir Cam Filmi 0545 382 14 37

Cam filmi yüksek performanslı metalik polyester ile kaplıdır ve cam yüzeylerde yeterli güneş izolasyonu sağlamaktadır.

  Cam filmleri üretiminde püskürme metodu ile metal alaşımın filme dönüşmesi ile sağlanır. Tabakalar, derin çiziklere ve ısıya karşı dayanıklı bir kaplama olarak üretilmiştir.

Cam filmleri parlak veya mat olarak , sade, renkli ve
 değişik şekilli desenler ile üretilmiştir. Kullanılan filme
bağlı olarak, 3M ışığı %12 den %93 e kadar kesebilme özelliğine sahip, kumaş ve halıların korunması amacıyla zararlı ultraviole ışınlarının %99’unu engeller, parlak ışığın %92’sini keser ve camın yalıttığı güneş ısısının %76’sına kadar engeller.
Sıcak ve parlak ışığın azaltılması – Konforun artması
   Ofiste çalışırken ya da evde dinlenirken doğrudan güneş ışığına maruz kalmak ,göz kamaşmasına , yorgunluğa ve konsantrasyon bozukluğuna yol açar. 3M , camın iç kısmına kaplanan bir retrofit üründür. Gölgeli ve güneşli alanlar arasındaki sıcaklık balansını oluşturur, sert ve rahatsız edici ışığı engeller. İş yerlerinde kullanıldığı takdirde çalışma ortamı daha konforlu olacağından çalışanların üretim gücü artar.

Isıtma ve Soğutma masraflarını azaltır
   Kışın binaların içine camlardan soğuk hava gelmesiyle birlikte insanlar daha fazla ısınabilmek için gereksiz yere daha yüksek fatura öderler. Az düzeyde ısı ve ışık yansıtan 3M filmi  camın iç yüzeyine kaplanarak %30 ısı kaybını azaltır. Yazın binanın soğutulması için yapılan masraflar 3M fimi ile güneş sıcaklığını %79 kadar geri yansıtılmasıyla azalır.

Ev eşyaların ömrünü uzatır
   Zamanla güneş ışınları eşyaların solmalarına yol açmaktadır, normal camların zararlı ultraviole ışınlarını geçirmesine nazaran profesyonelce kaplanan 3M filmi sayesinde meydana gelebilecek bu tür hasarların %99 engellenmiş olur, Bu da mobilyaların,halıların,perdelerin ve duvar kağıtlarının uzun ömürlü olacağı anlamına gelir.
Mekanlara Güzellik Katar

   Cam film uygulamaları cilalalama / boyama  masrafları olmaksızın mülk sahibine rahatsızlık vermeden binalara yeni bir görüntü kazandırmaktadır. Değişik renk ve örneklere sahip geniş bir yelpazede sahip mürekkepli yarı reflektif ya da tam reflektif edilmiş filmler binaların mimari görüntüsünü güzelleştirmektedir.
   Binaların içerisi 3M ile güzel ,rahat yansımasız bir görüntüye ve dışardan da bina dizaynını bozmayan tek bir görüntüye sahiptir.