Güvenlikli Cam Filmi Fiyatları İçin Bize Ulaşınız

Güvenlikli Cam Filmi Kaplama Ve Faydaları

Güvenlik Cam Filmi;

Pencereler ve Kapılar için cam filmi söz konusu olduğunda, özellikle yoğun ortak alanlarda veya çocuklar veya evcil hayvanlar söz konusu olduğunda güvenlik her zaman bir endişe kaynağıdır.

 Güvenlik cam filmleri ürünlerimiz, cam kırılması veya kazayla camla çarpışma sonucu yaralanma risklerini azaltmak için tasarlanmıştır.

Örneğin okullar ve hastaneler gibi kamu binalarında kullanılabilir, aynı zamanda evinizde daha fazla gönül rahatlığı için de kullanılabilir. Bu nedenle küçük çocukları veya evcil hayvanları olan ev sahipleri arasında popülerdir ve örneğin geniş tabandan tavana pencerelerde veya cam masa üstlerinde kullanılabilir.

Bomba Patlama Filmi olarak da bilinen daha kalın 175 Mikron güvenlik filmimiz, patlama riskinin (örneğin bir fabrikanın yakınında) olabileceği kamu binalarındaki büyük cam paneller için tasarlanmıştır. Cam filmi, camın kırılmasını ve daha fazla hasara veya yaralanmaya neden olmasını önlemek için tasarlanmıştır.

İşyeri Sağlığı ve Güvenliği:

 İşyerinizdeki camlarla ilgili sağlık ve güvenlik konusunda endişeleriniz varsa, Yönetmelik’teki gereklilikleri göz önünde bulundurmanız önemlidir . Kapılar, kapılar, duvarlar ve bölmelerdeki şeffaf veya yarı saydam yüzeylerin güvenlik malzemesinden olması veya kırılmaya karşı yeterince korunmasını şart koşar.

İstanbul ofis binamızdan İstanbul’da teslim edilebilecek pratik ve şık ürünlerle doludur. Müşteri hizmetlerimiz ve deneyimimiz rakipsizdir ve 10000’in üzerinde inceleme ve çoğunlukla 5 yıldız müşteri puanı ile en yüksek puan alan İstanbul cam filmi şirketiyiz . Çok çeşitli buzlu cam filmlerinden oluşan bol miktarda stokumuz var ve ürünlerinizi işyerinize, ofisinize, evinize, yatınıza montajını yapabiliriz.