cam filmi

Cam Güvenlik Filmi Nedir?Nerelerde Kullanılır?

Sıkça Sorulan Sorular Cam güvenlik filmi nedir?

 Güvenlik cam filmi, ek koruma ve güvenlik için pencerelere ve kapılara kendi camınızı lamine etmenize olanak sağlayan, kendinden yapışkanlı bir polyester filmdir. Güvenlik filmi normal cam filminden daha kalındır ve evinizde veya işyerinizde ek cam koruması için kazayla kırılma durumunda kırık camı bir arada tutmak üzere tasarlanmıştır.

Güvenlik cam filmi tamamen şeffaftır ve bu nedenle görünümü veya camdan görünümü etkilemez. Film bir cam pencereye veya cam kapıya uygulandıktan sonra, dış sıcaklığa bağlı olarak kürlenme süresi yaklaşık 24 saattir.

 Güvenlik filmi nerelerde kullanılabilir?

 Cam koruma filmi çoğunlukla pencerelerde ve camlı kapılarda kullanılır, ancak cam masa üstlerinde, dolap kapaklarında veya kritik alanlardaki herhangi bir camlı alanda da kullanılabilir. Güvenlik filmi, okullar ve hastaneler, ofisler ve işyerleri gibi kamu binalarında sağlık ve güvenlik standartlarını karşılayacak şekilde mevcut camı yükseltmek için yaygın olarak kullanılmaktadır. Güvenlik cam filmi uygulamak, pencere ve kapılarınızdaki camı temperli veya sertleştirilmiş camla değiştirmekten çok daha uygun maliyetlidir ve bu da onu çevre dostu bir seçenek haline getirir. Cam güvenlik filmi nasıl uygulanır? Cama kendinden yapışkanlı koruyucu film uygulama işlemi, özellikle daha küçük cam panellerde kullanımı çok basit ve çok basit bir üründür. Tek ihtiyacınız olan sabunlu su ve sert bir silecek. Video eğitimimizi izlemek için bir dakikanızı ayırın .

Güvenlik filmi gerçekten işe yarıyor mu?

Güvenlik filmlerimiz AB Standartlarına göre üretilmiştir ve bu nedenle, esas olarak kırık camların insanlara zarar vermesini önlemek için tasarlandıkları amacı yerine getirecektir. Cam bir kez kırıldığında, daha fazla cam güvenliği ve emniyeti için neredeyse dev bir çıkartma gibi film tarafından bir arada tutulur. Güvenlik filmleri, pencere veya kapınızdaki camı güvenlik camı, lamine veya sertleştirilmiş camla değiştirmenin ekonomik bir alternatifidir.

Bomba patlatma filmi camı kurşun geçirmez yapar mı?

 Hayır değil. Bildiğimiz kadarıyla camı kurşun geçirmez yapacak hiçbir cam filmi türü yoktur. Kurşun geçirmez cam, kalın şeffaf film katmanları ile serpiştirilmiş sertleştirilmiş cam katmanları ile fabrikada yapılmıştır, bu nedenle evde veya iş yerinizde yeniden oluşturulabilecek bir şey değildir.

Bomba patlatma filmi, esas olarak pencere korumasının bir güvenlik gereksinimi olduğu yerlerde, daha büyük camlarda ve örneğin suç faaliyeti nedeniyle kırılma olasılığının yüksek olduğu ortak alanlarda kullanılan 175 mikron şeffaf bir cam filmidir.